Stäng

Kontakta oss

Vi är ett vasst gäng som drivs av en passion för vår idé och vårt hantverk samt tanken att det bidrar till roligare matlagning och längre livslängd på dina ägodelar. Kontakta oss på telefon mellan 08.00-17.00 på vardagar eller gärna direkt via mail om du har några frågor! Vi försöker alltid svara så snabbt vi kan och senast inom 24 timmar på vardagar.

 

Kundservice:

Telefon 08.00-17.00: 08-50 90 22 20

E-post: kundservice@gosharp.com

 

Kontakt direkt:

Sixten Liedbergius - Knivslipning, sixten@knivkultur.se

Henrik Ramstedt - Ekonomi & admin, henrik@gosharp.com

Wictor Resgård - Försäljning & distribution, wictor@knivkultur.se

Stefan Ritzvi - Marknad, stefan@gosharp.com

Daniel Philipson - Design, daniel@gosharp.com

 

 

Beställ slipning här

Pris: 99 kr

Bli Stamkund - få 20% rabatt just nu!

  • 20% rabatt direkt i kassan - 119 kr/kniv
  • 30% rabatt nästa gång - 104 kr/kniv
  • Inga krav på fler slipningar